1.5V12-P0.5
DigiKeys varenummer
633-1.5V12-P0.5-ND
Producenter
Producentens varenummer
1.5V12-P0.5
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 1500V 500MW
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Højspænding - Uisoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 1500V 330µA 11V - 13V Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
500 mW
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Justerbart output
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 65°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Type
Højspænding - Uisoleret modul
Pakke/hus
9-SIP-modul
Antal output
1
Størrelse/dimension
1.81" L x 0.47" B x 0.98" H (46.0mm x 12.0mm x 25.0mm)
Spænding - Input (min.)
11V
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv høj
Spænding - Input (maks.)
13V