SARA-R422M10S-01B
DigiKeys varenummer
672-SARA-R422M10S-01BTR-ND - Tape & Reel (TR)
672-SARA-R422M10S-01BCT-ND - Afskåret tape (CT)
672-SARA-R422M10S-01BDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SARA-R422M10S-01B
Beskrivelse
RF TXRX MOD CELL NAV SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Mobiltelefon, Navigation GNSS, LTE RF-transceivermoduler 700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz Antenne ikke inkluderet Overflademontering
Kategori
Effekt - Output
33dBm
Mfr
Følsomhed
-116,5dBm
Serie
Seriel-interace
UART, USB
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Antennetype
Antenne ikke inkluderet
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
3V – 4,5V
RF-familie/standard
Mobiltelefon, Navigation
Strøm - Modtage
65mA – 350mA
Protokol
Strøm - Sende
800mA – 1,9A
Modulation
8PSK, GMSK, QPSK
Monteringstype
Overflademontering
Frekvens
700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1,7GHz, 1,8GHz, 1,9GHz, 2,1GHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C