8Y48072007
DigiKeys varenummer
887-8Y48072007TR-ND - Tape & Reel (TR)
887-8Y48072007CT-ND - Afskåret tape (CT)
887-8Y48072007DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
8Y48072007
Beskrivelse
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48 MHz Krystaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Type
MHz krystal
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
48 MHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Belastningskapacitans
8pF
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)