BD2327N50100AHF
DigiKeys varenummer
1173-BD2327N50100AHFTR-ND - Tape & Reel (TR)
1173-BD2327N50100AHFCT-ND - Afskåret tape (CT)
1173-BD2327N50100AHFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BD2327N50100AHF
Beskrivelse
BALUN 2.3GHZ-2.7GHZ 50/100 0404
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF Balun 2,3GHz – 2,7GHz 50 / 100Ohm 0404 (1010 metrisk)
Kategori
Faseforskel
Producenter
TTM Technologies, Inc.
Indsættelsestab (maks.)
0,6dB
Serie
Returtab (min.)
17dB
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0404 (1010 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Frekvensområde
2,3GHz – 2,7GHz
Grundlæggende varenummer
Impedans - Ubalanceret/balanceret
50 / 100Ohm