BD1631J50100AHF
DigiKeys varenummer
1173-1059-2-ND - Tape & Reel (TR)
1173-1059-1-ND - Afskåret tape (CT)
1173-1059-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BD1631J50100AHF
Beskrivelse
BALUN 1.6GHZ-3.1GHZ 50/100 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF Balun 1,6GHz – 3,1GHz 50 / 100Ohm 0805 (2012 metrisk)
Kategori
Faseforskel
2,3°
Producenter
TTM Technologies, Inc.
Indsættelsestab (maks.)
1,0dB
Serie
Returtab (min.)
10dB
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Frekvensområde
1,6GHz – 3,1GHz
Grundlæggende varenummer
Impedans - Ubalanceret/balanceret
50 / 100Ohm