PEAMW20I-14-B1
DigiKeys varenummer
3989-PEAMW20I-14-B1-ND
Producenter
Producentens varenummer
PEAMW20I-14-B1
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W
Detaljeret beskrivelse
24V 20 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
100mW
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Ledningslængde
70,9" (1,80m)
Inputtype
Flere klinger (sælges separat)
Indgangsstik
Flere klinger
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,25" L x 1,54" B x 1,34" H (57,2mm x 39,0mm x 34,0mm)
Spænding - Output
24V
Strøm - Output (maks.)
830mA
Standardnummer
Effekt (Watt)
20 W