PEAMW12NA-10-B1
DigiKeys varenummer
3989-PEAMW12NA-10-B1-ND
Producenter
Producentens varenummer
PEAMW12NA-10-B1
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5V 12 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Fast blad Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
100mW
Producenter
TT Electronics/Power Partners Inc.
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
Medicinal
Emballage
Pose
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Anvendelsesregion
Nordamerika
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
70,9" (1,80m)
Inputtype
Fast blad
Indgangsstik
NEMA 1-15P
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,12" L x 1,61" B x 0,94" H (53,8mm x 40,9mm x 23,9mm)
Spænding - Output
5V
Godkendelsesagentur
CB, CE, cURus, FCC, TUV
Strøm - Output (maks.)
2,4A
Standardnummer
Effekt (Watt)
12 W