PEAMW12I-12-B1 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TT Electronics/Power Partners Inc.
På lager: 639
Datablad
12V 12 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Multiblad (enkelt blad medfølger) Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PEAMW12I-12-B1
DigiKeys varenummer
3989-PEAMW12I-12-B1-ND
Producenter
Producentens varenummer
PEAMW12I-12-B1
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effektforbrug uden belastning
100mW
Producenter
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
Medicinal
Emballage
Pose
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
70,9" (1,80m)
Inputtype
Multiblad (enkelt blad medfølger)
Indgangsstik
NEMA 1-15P
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,20" L x 1,46" B x 1,26" H (55,9mm x 37,1mm x 32,0mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
CB, CE, cURus, FCC, TUV
Strøm - Output (maks.)
1A
Standardnummer
Effekt (Watt)
12 W