PEAMD250-14
DigiKeys varenummer
3989-PEAMD250-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
PEAMD250-14
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 250W
Detaljeret beskrivelse
24V 250 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
250 W
Effektforbrug uden belastning
210mW
Serie
Applikationer
Medicinal
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Rektangulær, 6 positioner
Form
Stationær (klasse I)
Ledningslængde
47" (1,20m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
7,20" L x 3,30" B x 1,80" H (182,9mm x 83,8mm x 45,7mm)
Spænding - Output
24V
Godkendelsesagentur
CB, CE, cURus, FCC, TUV
Strøm - Output (maks.)
10,41A