HA65A-25153R3LF
DigiKeys varenummer
987-1670-ND
Producenter
Producentens varenummer
HA65A-25153R3LF
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 2.6 MOHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Uskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 2,6mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
DC-modstand (DCR)
2,6mOhm maks.
Mfr
Frekvens - Selvresonans
24MHz
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Bakke
Driftstemperatur
-40°C – 155°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
1,043" L x 1,043" B (26,50mm x 26,50mm)
Strøm - Mætning (Isat)
87A
Højde - Monteret (maks.)
0,610" (15,50mm)