WSX150-1600
DigiKeys varenummer
237-2145-ND
Producenter
Producentens varenummer
WSX150-1600
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 24W
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15V 24 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Multiblad (medfølger) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
WSX150-1600 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
24 W
Producenter
Triad Magnetics
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)
Serie
Polarisering
Positivt center
Emballage
Bulk
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
Niveau VI
Anvendelsesregion
International
Driftstemperatur
0°C – 45°C
Form
Vægophæng (klasse II)
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 11,0mm
Inputtype
Multiblad (medfølger)
Ledningslængde
72" (1,83m)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Indgangsstik
Flere klinger
Spænding - Output
15V
Størrelse/dimension
3,02" L x 1,87" B x 1,38" H (76,8mm x 47,5mm x 35,0mm)
Strøm - Output (maks.)
1,6A