WSU240-1500
DigiKeys varenummer
237-1447-ND
Producenter
Producentens varenummer
WSU240-1500
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 36W
Detaljeret beskrivelse
24V 36 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Fast blad Indgang
EDA/CAD-modeller
WSU240-1500 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
36 W
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)
Emballage
Boks
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 11,0mm
Ledningslængde
72" (1,83m)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Spænding - Output
24V
Størrelse/dimension
3,31" L x 2,09" B x 1,22" H (84,0mm x 53,0mm x 31,0mm)
Strøm - Output (maks.)
1,5A