WSU120 1000 Series
WSU120-1000
DigiKeys varenummer
237-1455-ND
Producenter
Producentens varenummer
WSU120-1000
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Detaljeret beskrivelse
12V 12 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Fast blad Indgang
EDA/CAD-modeller
WSU120-1000 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
12 W
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)
Emballage
Boks
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 11,0mm
Ledningslængde
72" (1,83m)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Spænding - Output
12V
Størrelse/dimension
2,80" L x 1,69" B x 1,18" H (71,0mm x 42,8mm x 30,0mm)
Strøm - Output (maks.)
1A