VPT24-6670
DigiKeys varenummer
237-1346-ND
Producenter
Producentens varenummer
VPT24-6670
Beskrivelse
PWR XFMR TOROIDAL 160VA CHAS MT
Detaljeret beskrivelse
Toroid 160VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær Parallel 12V, serien 24V Sekundær Parallel 13,34A, serien 6,67A Chassismontering
EDA/CAD-modeller
VPT24-6670 Modeller
Effekt - Maks.
160VA
Størrelse/dimension
103,00mm diam. x 48,00mm B
Spænding - Primær
115V, 230V
Højde - Monteret (maks.)
52,0mm
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 12V, serien 24V
Strøm - Output (maks.)
Parallel 13,34A, serien 6,67A