VPT230-220
DigiKeys varenummer
237-1331-ND
Producenter
Producentens varenummer
VPT230-220
Beskrivelse
PWR XFMR TOROIDAL 50VA CHAS MT
Detaljeret beskrivelse
Toroid 50VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær Parallel 115V, serien 230V Sekundær Parallel 440mA, serien 220mA Chassismontering
EDA/CAD-modeller
VPT230-220 Modeller
Effekt - Maks.
50VA
Størrelse/dimension
80,00mm diam. x 33,00mm B
Spænding - Primær
115V, 230V
Højde - Monteret (maks.)
36,0mm
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 115V, serien 230V
Strøm - Output (maks.)
Parallel 440mA, serien 220mA