VPT230-2170
DigiKeys varenummer
237-1357-ND
Producenter
Producentens varenummer
VPT230-2170
Beskrivelse
PWR XFMR TOROIDAL 500VA CHAS MT
Detaljeret beskrivelse
Toroid 500VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær Parallel 115V, serien 230V Sekundær Parallel 4,34A, serien 2,17A Chassismontering
EDA/CAD-modeller
VPT230-2170 Modeller
Effekt - Maks.
500VA
Størrelse/dimension
140,00mm diam. x 60,00mm B
Spænding - Primær
115V, 230V
Højde - Monteret (maks.)
66,0mm
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 115V, serien 230V
Strøm - Output (maks.)
Parallel 4,34A, serien 2,17A