VPT230-1090
DigiKeys varenummer
237-1352-ND
Producenter
Producentens varenummer
VPT230-1090
Beskrivelse
PWR XFMR TOROIDAL 250VA CHAS MT
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Toroid 250VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær Parallel 115V, serien 230V Sekundær Parallel 2,18A, serien 1,09A Chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VPT230-1090 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Sekundær(e) omvikling(er)
Dobbelt
Producenter
Triad Magnetics
Centerudtag
No
Serie
Effekt - Maks.
250VA
Emballage
Boks
Monteringstype
Chassismontering
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Trådledere
Type
Toroid
Størrelse/dimension
112,00mm diam. x 54,00mm B
Spænding - Primær
115V, 230V
Højde - Monteret (maks.)
58,0mm
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 115V, serien 230V
Spænding - Isolering
4000Vrms
Strøm - Output (maks.)
Parallel 2,18A, serien 1,09A