VPT18-5560
DigiKeys varenummer
237-1337-ND
Producenter
Producentens varenummer
VPT18-5560
Beskrivelse
PWR XFMR TOROIDAL 100VA CHAS MT
Detaljeret beskrivelse
Toroid 100VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær Parallel 9V, serien 18V Sekundær Parallel 11,12A, serien 5,56A Chassismontering
EDA/CAD-modeller
VPT18-5560 Modeller
Effekt - Maks.
100VA
Størrelse/dimension
87,00mm diam. x 47,00mm B
Spænding - Primær
115V, 230V
Højde - Monteret (maks.)
51,0mm
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 9V, serien 18V
Strøm - Output (maks.)
Parallel 11,12A, serien 5,56A