VPM240-10400
DigiKeys varenummer
237-2064-ND
Producenter
Producentens varenummer
VPM240-10400
Beskrivelse
PWR XFMR TOROIDAL 2500VA CHAS MT
Detaljeret beskrivelse
Toroid 2500VA Strømtransformatorer 100V, 120V, 220V, 240V Primær Parallel 120V, serien 240V Sekundær Parallel 21,8A, serien 10,4A Chassismontering
EDA/CAD-modeller
VPM240-10400 Modeller
Effekt - Maks.
2500VA
Størrelse/dimension
215,00mm diam.
Spænding - Primær
100V, 120V, 220V, 240V
Højde - Monteret (maks.)
120,00mm
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 120V, serien 240V
Strøm - Output (maks.)
Parallel 21,8A, serien 10,4A