VPM100-10000
DigiKeys varenummer
237-2060-ND
Producenter
Producentens varenummer
VPM100-10000
Beskrivelse
PWR XFMR TOROIDAL 1000VA CHAS MT
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Toroid 1000VA Strømtransformatorer 100V, 120V, 220V, 240V Primær Parallel 50V, serien 100V Sekundær Parallel 20A, serien 10A Chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VPM100-10000 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Sekundær(e) omvikling(er)
Dobbelt
Producenter
Triad Magnetics
Centerudtag
No
Serie
Effekt - Maks.
1000VA
Emballage
Boks
Monteringstype
Chassismontering
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Trådledere
Type
Toroid
Størrelse/dimension
183,00mm diam.
Spænding - Primær
100V, 120V, 220V, 240V
Højde - Monteret (maks.)
74,00mm
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 50V, serien 100V
Spænding - Isolering
4000Vrms
Strøm - Output (maks.)
Parallel 20A, serien 10A