CST25-0500
DigiKeys varenummer
237-2338-ND
Producenter
Producentens varenummer
CST25-0500
Beskrivelse
CURR SENSE XFMR 1:500 25A TH
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 A 1:500 Transformere til strømregistrering 50kHz – 500kHz 16Ohm 470 mH Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CST25-0500 Modeller
Kategori
Induktans
470 mH
Producenter
Triad Magnetics
ET (volt-tid)
1750VµS
Serie
Omdrejningsforhold - primær:sekundær
1:500
Emballage
Rør
DC-modstand (DCR)
16Ohm
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Frekvensområde
50kHz – 500kHz
Størrelse/dimension
0,669" L x 0,591" B (17,00mm x 15,00mm)
Type
Invasiv
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
25 A