CMF23V-153191-B
DigiKeys varenummer
237-2288-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF23V-153191-B
Beskrivelse
CMC 15MH 1.9A 2LN TH
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 mH @ 10 kHz 2 Fælles linje mode-spole Hulmontering 1,9A DCR 306mOhm
EDA/CAD-modeller
CMF23V-153191-B Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
1,9A
Producenter
Triad Magnetics
DC-modstand (DCR) (maks.)
306mOhm
Serie
Spændingsklassifikation - AC
300V
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Filtertype
Strømlinje
Størrelse/dimension
1,142" L x 0,591" B (29,00mm x 15,00mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
1,063" (27,00mm)
Induktans @ frekvens
15 mH @ 10 kHz