CMF16-683600-B
DigiKeys varenummer
237-2276-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF16-683600-B
Beskrivelse
CMC 68MH 600MA 2LN TH
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
68 mH @ 10 kHz 2 Fælles linje mode-spole Hulmontering 600mA DCR 2,17Ohm
EDA/CAD-modeller
CMF16-683600-B Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
600mA
Producenter
Triad Magnetics
DC-modstand (DCR) (maks.)
2,17Ohm
Serie
Spændingsklassifikation - AC
300V
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Filtertype
Strømlinje
Størrelse/dimension
0,965" L x 0,571" B (24,50mm x 14,50mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
0,531" (13,50mm)
Induktans @ frekvens
68 mH @ 10 kHz