L6R36DM-050-C8
DigiKeys varenummer
364-1616-ND
Producenter
Producentens varenummer
L6R36DM-050-C8
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 25W
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5V 25 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse II) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)
Producenter
Tri-Mag, LLC
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
Medicinal
Effektivitet
Niveau VI
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Form
Stationær (klasse II)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C8
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
3,94" L x 1,97" B x 1,30" H (100,1mm x 50,0mm x 33,0mm)
Spænding - Output
5V
Godkendelsesagentur
CE, cULus, EN, FCC, TUV
Strøm - Output (maks.)
5A
Standardnummer
Effekt (Watt)
25 W