L6R12H-120
DigiKeys varenummer
364-1264-ND
Producenter
Producentens varenummer
L6R12H-120
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 12 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Fast blad Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)
Producenter
Tri-Mag, LLC
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
10°C – 40°C
Anvendelsesregion
Nordamerika
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Fast blad
Indgangsstik
NEMA 1-15P
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
1,54" L x 0,95" B x 1,71" H (39,2mm x 24,0mm x 43,5mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
cUL, FCC, UL
Strøm - Output (maks.)
1A
Standardnummer
Effekt (Watt)
12 W