TPI 65-115A-JP
DigiKeys varenummer
1951-TPI65-115A-JP-ND
Producenter
Producentens varenummer
TPI 65-115A-JP
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V 65W
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 15V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TPI 65-115A-JP Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
94%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
3,00" L x 2,00" B x 0,94" H (76,2mm x 50,8mm x 23,9mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Standardnummer
Spænding - Output 1
15V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
4.34 A