TPI 30-136A-JP
DigiKeys varenummer
1951-TPI30-136A-JP-ND
Producenter
Producentens varenummer
TPI 30-136A-JP
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 36V 30W
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 36V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TPI 30-136A-JP Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
0.89
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Justerbart output, Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
3,34" L x 1,36" B x 0,77" H (84,8mm x 34,5mm x 19,6mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Godkendelsesagentur
CB, CE, cURus
Spænding - Output 1
36V
Standardnummer
Strøm - Output 1
840 mA