TPI 180-124A-M
DigiKeys varenummer
1951-TPI180-124A-M-ND
Producenter
Producentens varenummer
TPI 180-124A-M
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 24V 85 – 264VAC, 100 – 240VAC, 120 – 370VDC Indgang
EDA/CAD-modeller
TPI 180-124A-M Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
94%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, PFC, Standbyudgang, Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
3,00" L x 2,00" B x 1,24" H (76,2mm x 50,8mm x 31,5mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC, 100 – 240VAC, 120 – 370VDC
Godkendelsesagentur
CB, CE, cURus, EAC, UKCA
Spænding - Output 1
24V
Standardnummer
Strøm - Output 1
7.5 A