THN 20-2422WIR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Recom Power
På lager: 458
Datablad
Isoleret modul DC-DC-omformere 2 Output 12V -12V 833mA, 833mA 9V - 36V Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Ruggedized 20 watt DC/DC Converters with Railway EN 50155 Certification
THN 20-2422WIR
DigiKeys varenummer
1951-THN20-2422WIR-ND
Producenter
Producentens varenummer
THN 20-2422WIR
Beskrivelse
20 WATT DC/DC CONVERTER, RAILWAY
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
THN 20-2422WIR Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
20 W
Mfr
Spænding - Isolering
2.25 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Jernbane
Emballage
Rør
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Type
Isoleret modul
Effektivitet
0.89
Antal output
2
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
9V
Pakke/hus
6-DIP-modul
Spænding - Input (maks.)
36V
Størrelse/dimension
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spænding - Output 1
Godkendelsesagentur
CB, cURus
Spænding - Output 2
-12V
Standardnummer
50155; 62368-1
Strøm - Output (maks.)
833mA, 833mA