THN 15-2412WIR
DigiKeys varenummer
1951-1694-ND
Producenter
Producentens varenummer
THN 15-2412WIR
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 15W
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 1,3A 9V - 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
THN 15-2412WIR Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
15 W
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Jernbane
Emballage
Rør
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OVP, SCP, UVLO
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 90°C (med reduktion)
Type
Isoleret modul
Effektivitet
0.89
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
9V
Pakke/hus
6-DIP-modul
Spænding - Input (maks.)
36V
Størrelse/dimension
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spænding - Output 1
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
1,3A