THN 10-7212UIR
DigiKeys varenummer
1951-THN10-7212UIR-ND
Producenter
Producentens varenummer
THN 10-7212UIR
Beskrivelse
12:1 INPUT 10W DC/DC CONVERTER
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 830mA 14V - 160V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
THN 10-7212UIR Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
10 W
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Jernbane
Emballage
Rør
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Type
Isoleret modul
Effektivitet
0.88
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
14V
Pakke/hus
7-DIP-modul
Spænding - Input (maks.)
160V
Størrelse/dimension
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spænding - Output 1
Godkendelsesagentur
CB, cURus
Strøm - Output (maks.)
830mA