TEN 40-4813WIE
DigiKeys varenummer
1951-TEN40-4813WIE-ND
Producenter
Producentens varenummer
TEN 40-4813WIE
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 15V 40W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 15V 2,666A 18V - 75V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TEN 40-4813WIE Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
40 W
Mfr
Spænding - Isolering
1.6 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Rør
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isoleret modul
Effektivitet
92%
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
18V
Pakke/hus
6-DIP-modul
Spænding - Input (maks.)
75V
Størrelse/dimension
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spænding - Output 1
Godkendelsesagentur
CB, cURus
Strøm - Output (maks.)
2,666A