TEN 20-11012WIRH
DigiKeys varenummer
1951-TEN20-11012WIRH-ND
Producenter
Producentens varenummer
TEN 20-11012WIRH
Beskrivelse
20 WATT DC/DC, 4000 VAC ISOLATIO
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 1,67A 36V - 160V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TEN 20-11012WIRH Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
20 W
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Jernbane
Emballage
Rør
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isoleret modul
Effektivitet
0.89
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
36V
Pakke/hus
6-DIP-modul
Spænding - Input (maks.)
160V
Størrelse/dimension
1,60" L x 1,00" B x 0,40" H (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spænding - Output 1
Godkendelsesagentur
CB, cURus
Strøm - Output (maks.)
1,67A