TEL 15-4822WIN
DigiKeys varenummer
1951-TEL15-4822WIN-ND
Producenter
Producentens varenummer
TEL 15-4822WIN
Beskrivelse
ULTRA COMPACT 15 WATT CONVERTER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 2 Output 12V -12V 625mA, 625mA 18V - 75V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TEL 15-4822WIN Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
15 W
Mfr
Spænding - Isolering
1.8 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Rør
Funktioner
Fundamentplade
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 80°C
Type
Isoleret modul
Effektivitet
0.87
Antal output
2
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
18V
Pakke/hus
16-DIP-modul, 5 ledere
Spænding - Input (maks.)
75V
Størrelse/dimension
0,94" L x 0,54" B x 0,40" H (23,8mm x 13,7mm x 10,2mm)
Spænding - Output 1
Godkendelsesagentur
CB, cURus
Spænding - Output 2
-12V
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
625mA, 625mA