TEL 15-4812WIN
DigiKeys varenummer
1951-TEL15-4812WIN-ND
Producenter
Producentens varenummer
TEL 15-4812WIN
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 1,25A 18V - 75V Indgang
EDA/CAD-modeller
TEL 15-4812WIN Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
15 W
Mfr
Spænding - Isolering
1.8 kV
Driftstemperatur
-40°C – 80°C
Effektivitet
0.87
Spænding - Input (min.)
18V
Spænding - Input (maks.)
75V
Størrelse/dimension
0,94" L x 0,54" B x 0,40" H (23,8mm x 13,7mm x 10,2mm)
Strøm - Output (maks.)
1,25A