TEL 15-4812N-HS
DigiKeys varenummer
1951-TEL15-4812N-HS-ND
Producenter
Producentens varenummer
TEL 15-4812N-HS
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 1,25A 36V - 75V Indgang
EDA/CAD-modeller
TEL 15-4812N-HS Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
15 W
Mfr
Spænding - Isolering
1.8 kV
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Effektivitet
0.87
Spænding - Input (min.)
36V
Spænding - Input (maks.)
75V
Størrelse/dimension
0,96" L x 0,56" B x 0,96" H (24,4mm x 14,3mm x 24,4mm)
Strøm - Output (maks.)
1,25A