TEL 15-4811WIN
DigiKeys varenummer
1951-TEL15-4811WIN-ND
Producenter
Producentens varenummer
TEL 15-4811WIN
Beskrivelse
ULTRA COMPACT 15 WATT CONVERTER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 5,1V 2,94A 18V - 75V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TEL 15-4811WIN Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
15 W
Mfr
Spænding - Isolering
1.8 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Rør
Funktioner
Fundamentplade
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 80°C
Type
Isoleret modul
Effektivitet
86%
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
18V
Pakke/hus
16-DIP-modul, 5 ledere
Spænding - Input (maks.)
75V
Størrelse/dimension
0,94" L x 0,54" B x 0,40" H (23,8mm x 13,7mm x 10,2mm)
Spænding - Output 1
Godkendelsesagentur
CB, cURus
Strøm - Output (maks.)
2,94A