TEL 15-1215N-HS
DigiKeys varenummer
1951-TEL15-1215N-HS-ND
Producenter
Producentens varenummer
TEL 15-1215N-HS
Beskrivelse
ULTRA COMPACT 15 WATT CONVERTER
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 24V 625mA 9V - 18V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TEL 15-1215N-HS Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
15 W
Mfr
Spænding - Isolering
1.8 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Rør
Funktioner
Fundamentplade
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Type
Isoleret modul
Effektivitet
0.87
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
9V
Pakke/hus
16-DIP-modul, 5 ledere
Spænding - Input (maks.)
18V
Størrelse/dimension
0,96" L x 0,56" B x 0,96" H (24,4mm x 14,3mm x 24,4mm)
Spænding - Output 1
Godkendelsesagentur
CB, cURus
Strøm - Output (maks.)
625mA