TCR2EF45,LM(CT
DigiKeys varenummer
TCR2EF45LM(CTTR-ND - Tape & Reel (TR)
TCR2EF45LM(CTCT-ND - Afskåret tape (CT)
TCR2EF45LM(CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TCR2EF45,LM(CT
Beskrivelse
IC REG LINEAR 4.5V 200MA SMV
Detaljeret beskrivelse
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 200mA
EDA/CAD-modeller
TCR2EF45,LM(CT Modeller
Kategori
Spændingsdropout (maks.)
0,2V @ 150mA
PSRR
73dB (1kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Spænding - Output (min./fast)
4,5V