TCR15AG11,LF
DigiKeys varenummer
264-TCR15AG11,LFTR-ND - Tape & Reel (TR)
264-TCR15AG11,LFCT-ND - Afskåret tape (CT)
264-TCR15AG11,LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TCR15AG11,LF
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.1V 1.5A 6-WCSP
Producentens standard leveringstid
52 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 1,5A 6-WCSP (1,2x0,80)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TCR15AG11,LF Modeller
Kategori
Strøm - Output
Mfr
Strøm - Hvilestrøm (Iq)
40 µA
Serie
PSRR
95dB – 60dB (1kHz)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Styringsfunktioner
Aktivér
Varestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunktioner
Strømgrænse, Termisk nedlukning, UVLO
Outputkonfiguration
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TJ)
Udgangstype
Monteringstype
Overflademontering
Antal regulatorer
1
Pakke/hus
6-XFBGA, WLCSP
Spænding - Input (maks.)
6V
Leverandørs enhedspakning
6-WCSP (1,2x0,80)
Spænding - Output (min./fast)
1,1V
Grundlæggende varenummer
Spændingsdropout (maks.)
0,24V @ 1,5A