TCR13AGADJ,LF
DigiKeys varenummer
TCR13AGADJLFTR-ND - Tape & Reel (TR)
TCR13AGADJLFCT-ND - Afskåret tape (CT)
TCR13AGADJLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TCR13AGADJ,LF
Beskrivelse
IC REG LIN POS ADJ 1.3A 6-WCSP
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Justerbar 1 Output 1,3A 6-WCSP (1,2x0,80)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TCR13AGADJ,LF Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spændingsdropout (maks.)
0,163V @ 1A
Mfr
Strøm - Output
Serie
Strøm - Hvilestrøm (Iq)
92 µA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
90dB (1kHz)
Varestatus
Aktiv
Styringsfunktioner
Aktivér
Outputkonfiguration
Beskyttelsesfunktioner
Startstrømstød, Overstrøm, Termisk nedlukning, UVLO
Udgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TJ)
Antal regulatorer
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Input (maks.)
6V
Pakke/hus
6-XFBGA, WLCSP
Spænding - Output (min./fast)
0,55V