TC7SZ14FE,LJ(CT
DigiKeys varenummer
TC7SZ14FELJ(CTTR-ND - Tape & Reel (TR)
TC7SZ14FELJ(CTCT-ND - Afskåret tape (CT)
TC7SZ14FELJ(CTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TC7SZ14FE,LJ(CT
Beskrivelse
IC INVERT SCHMITT 1CH 1-INP ESV
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Inverter IC 1 Kanal Schmitt-udløser ESV
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TC7SZ14FE,LJ(CT Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - Hvilestrøm (maks.)
2 µA
Mfr
Strøm - Output høj, lav
32mA, 32mA
Serie
Logikniveau - Lavt
0,2V – 1,2V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Logikniveau - Højt
1,4V – 3,6V
Varestatus
Aktiv
Maks. udbredningsforsinkelse @ V, maks. CL
5,9ns @ 5V, 50pF
Logiktype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antal kredsløb
1
Monteringstype
Overflademontering
Antal input
1
Leverandørs enhedspakning
ESV
Funktioner
Schmitt-udløser
Pakke/hus
SOT-553
Spænding - Forsyning
1,65V – 5,5V