SSM6N15AFU,LF er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Nexperia USA Inc.
På lager: 0
Datablad
MOSFET'er – Arrays 30V 100mA 300mW Overflademontering US6
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SSM6N15AFU,LF
DigiKeys varenummer
SSM6N15AFULFTR-ND - Tape & Reel (TR)
SSM6N15AFULFCT-ND - Afskåret tape (CT)
SSM6N15AFULFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SSM6N15AFU,LF
Beskrivelse
MOSFET 2N-CH 30V 0.1A US6
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SSM6N15AFU,LF Modeller
Kategori
Rds on (maks.) @ Id, Vgs
3,6Ohm @ 10mA, 4V
Producenter
Toshiba Semiconductor and Storage
Vgs(th) (maks.) @ Id
1,5V @ 100µA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Inputkapacitans (Ciss) (maks.) @ Vds
13,5pF @ 3V
Varestatus
Aktiv
Effekt - Maks.
300mW
Teknologi
MOSFET (metaloxid)
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Konfiguration
2 N-kanal (dobbelt)
Monteringstype
Overflademontering
FET-funktionalitet
Logikniveau-gate
Pakke/hus
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Afladning til kildespænding (Vdss)
30V
Leverandørs enhedspakning
US6
Strøm - Kontinuerlig afladning (Id) @ 25°C
100mA