SSM3J117TU,LF
DigiKeys varenummer
SSM3J117TULFTR-ND - Tape & Reel (TR)
SSM3J117TULFCT-ND - Afskåret tape (CT)
SSM3J117TULFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SSM3J117TU,LF
Beskrivelse
MOSFET P-CHANNEL 30V 2A UFM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
P-kanal 30 V 2A (Ta) 500mW (Ta) Overflademontering UFM
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SSM3J117TU,LF Modeller
Kategori
Rds on (maks.) @ Id, Vgs
117mOhm @ 1A, 10V
Mfr
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,6V @ 1mA
Serie
Vgs (maks.)
±20V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Inputkapacitans (Ciss) (maks.) @ Vds
280 pF @ 15 V
Varestatus
Aktiv
Effektspredning (maks.)
500mW (Ta)
FET-type
Driftstemperatur
150°C
Teknologi
Monteringstype
Overflademontering
Afladning til kildespænding (Vdss)
30 V
Leverandørs enhedspakning
UFM
Strøm - Kontinuerlig afladning (Id) @ 25°C
Pakke/hus
Drivspænding (maks. Rds til, min. Rds til)
4V, 10V