DSF01S30SL,L3F
DigiKeys varenummer
DSF01S30SLL3FTR-ND - Tape & Reel (TR)
DSF01S30SLL3FCT-ND - Afskåret tape (CT)
DSF01S30SLL3FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DSF01S30SL,L3F
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SL2
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 30 V 100mA Overflademontering SL2
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DSF01S30SL,L3F Modeller
Kategori
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
50 µA @ 30 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
9,02pF @ 2V, 1MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
30 V
Leverandørs enhedspakning
SL2
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
100mA
Driftstemperatur - Samling
125°C (maks.)
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
500 mV @ 100 mA