CUS08F30,H3F
DigiKeys varenummer
CUS08F30H3FTR-ND - Tape & Reel (TR)
CUS08F30H3FCT-ND - Afskåret tape (CT)
CUS08F30H3FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CUS08F30,H3F
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 30V 800MA USC
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 30 V 800mA Overflademontering USC
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CUS08F30,H3F Modeller
Kategori
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
50 µA @ 30 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
170pF @ 0V, 1MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
30 V
Leverandørs enhedspakning
USC
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
800mA
Driftstemperatur - Samling
125°C (maks.)
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
450 mV @ 800 mA