CUHS20F60,H3F
DigiKeys varenummer
264-CUHS20F60H3FTR-ND - Tape & Reel (TR)
264-CUHS20F60H3FCT-ND - Afskåret tape (CT)
264-CUHS20F60H3FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CUHS20F60,H3F
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 2A US2H
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 60 V 2A Overflademontering US2H
Kategori
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
70 µA @ 60 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
300pF @ 0V, 1MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
60 V
Leverandørs enhedspakning
US2H
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
2A
Driftstemperatur - Samling
150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
590 mV @ 2 A