XC9145B33CER-G
DigiKeys varenummer
893-XC9145B33CER-GTR-ND - Tape & Reel (TR)
893-XC9145B33CER-GCT-ND - Afskåret tape (CT)
893-XC9145B33CER-GDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
XC9145B33CER-G
Beskrivelse
IC REG BOOST 3.3V 800MA 6USPC
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Boost Koblingsregulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Output 800mA 6-UFDFN eksponeret overflade
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
XC9145B33CER-G Modeller
Kategori
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Mfr
Spænding - Output (min./fast)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Output
Varestatus
Aktiv
Frekvens - Switching
1,2MHz
Funktion
Optransformering
Synkron ensretter
Ja
Outputkonfiguration
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Topologi
Monteringstype
Overflademontering
Udgangstype
Pakke/hus
Antal output
1
Leverandørs enhedspakning
6-USPC (1,8x2)
Spænding - Input (min.)
0,65V