XC8107AC15MR-G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Torex Semiconductor Ltd
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Torex Semiconductor Ltd
På lager: 0
Datablad
Strømafbryder/driver 1:1 P-kanal 1,5A SOT-25-5
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XC8107AC15MR-G
DigiKeys varenummer
XC8107AC15MR-G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
XC8107AC15MR-G
Beskrivelse
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT25
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning (Vcc/Vdd)
Ikke påkrævet
Mfr
Strøm - Output (maks.)
1,5A
Serie
Rds on (Typ)
104mOhm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Inputtype
Ikke-inverterende
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Statusflag
Switch-type
Fejlbeskyttelse
Strømbegrænsning (fastsat), Overtemperatur, Omvendt strøm, UVLO
Antal output
1
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Forhold - Input:Output
1:1
Monteringstype
Overflademontering
Outputkonfiguration
Høj side
Leverandørs enhedspakning
SOT-25-5
Udgangstype
P-kanal
Pakke/hus
Interface
On/off
Grundlæggende varenummer
Spænding - Belastning
2,5V – 5,5V