LED20W-28-C0700-D
DigiKeys varenummer
1121-1406-ND
Producenter
Producentens varenummer
LED20W-28-C0700-D
Beskrivelse
LED DRIVER CC AC/DC 14-28V 700MA
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
700mA 14 – 28V Konstant strøm LED-drivere AC-DC-konverter Topologi 1 Output
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LED20W-28-C0700-D Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
700mA
Producenter
Thomas Research Products
Effekt (Watt)
20 W
Serie
Dæmpning
Analog
Emballage
Boks
Funktioner
OCP, OVP, SCP
Varestatus
Aktiv
Klassificeringer
IP66, NEMA 4
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Effektivitet
81%
Type
Konstant strøm
Termineringsudformning
Trådledere
Topologi
AC-DC-konverter
Størrelse/dimension
3,74" L x 1,61" B x 0,98" H (95,0mm x 41,0mm x 25,0mm)
Antal output
1
Godkendelsesagentur
CE, cURus
Spænding - Input (min.)
90VAC
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input (maks.)
305VAC
Vægt
0,282lb (127,91g)
Spænding - Output
14 – 28V